Warface Warface
OPERASYON ÇERNOBİL

Warface Kazan Yayında

Sitemizde yer alan haberlere buradan yorum yapabilirsiniz.
Moderators: Moderatör, Crytek
Katıldı 02 Aug 2017
34 gönderi

Warface Kazan Yayında

by » Tue Feb 20, 2018 1:56 pm

Image

Warface Yılı olarak belirlediğimiz 2018'e; siz oyuncularımıza özel geliştirdiğimiz " Crytek İstanbul" projesini sunarak devam ediyoruz asker!

İster hali hazırda Warface oyuncusu ol, istersen oyuna yeni kayıt ol; Warface Kazan tüm oyuncular için geçerli bir kazanç sistemi olarak karşınıza çıkmış durumda. Oyundaki kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapabileceğiniz http://warfacekazan.com adresinden edineceğiniz davet linki ile siz de hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Davet linki üzerinden Warface'e getirdiğiniz arkadaşlarınızın oyun içi kredi alımlarında yapacağı Türk parası harcamalarının %20'si otomatik olarak sisteme gireceğiniz banka hesabınıza yükleniyor. Yani sizin davetinizle oyuna kayıt olan oyuncunun Warface'te gerçek para ile yaptığı her alışverişte siz de gerçek para kazanıyorsunuz. Ve unutmayın ki; Warface Kazan projesi oyuncularımız için bir defalık değil, ömürlük bir sistem olarak sizlerle buluşuyor.

Warface Kazan hakkında her türlü bilgi ve davet linkinizi almak için şu anda http://warfacekazan.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Sitede yer alan "Sıkça Sorulan Sorular" kısmında, kafanızda oluşacak tüm sorulara yanıt bulacaksınız.

Sizler için hazırladığımız tanıtım videolarına aşağıdan göz atabilirsiniz.


Katıldı 01 Jan 2016
3 gönderi
• Re: Warface Kazan Yayında

by » Fri Jun 08, 2018 9:45 pm

D
@
BEN FN FAL ISTIYORUM ALTIN
KADIN NANOSUIT UNIFORMA ISTYOM 30 GUNLUK
  • Who is online

    In total there are 0 users online :: 0 registered, 0 hidden and 0 guests (based on users active over the past 5 minutes)
    Most users ever online was 726 on Mon Apr 04, 2016 5:57 pm

    Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

prefetch prefetch