Warface Warface
OPERASYON ÇERNOBİL
Warface

Crytek'in hakkında çok konuşulan ücretsiz FPS oyunu şimdi warface.com.tr üzerinden indirilmeye hazır! Heyecan verici kooperatif oyun deneyimi ve yüksek tempolu aksiyon her gün seni bekliyor!

FRAGMANI İZLE

PvE Takım Ol ve Zafer Kazan

Arkadaşlarınla güçlerini birleştirerek düşmanı ortadan kaldır. Beş kişilik bir takım olarak, Warface'in özgün kooperatif modu olan PvE oynayarak, dünyanın her yerinde bulunan Blackwood güçlerini yok et. Her gün yeni görev ve ödüllerle, her seviyedeki oyuncular mücadele etmeye değer bir savaş bulacaklar.

PvP ÜSTÜNLÜĞÜNÜ GÖSTER

Warface ve Blackwood yoğun PvP mücadelesinde birbirleriyle rekabet ederler. Her iki tarafta da sekiz oyuncuyla çarpışma her zaman hızlı ve şiddetli olur. Oyun esnasında sınıfını istediğin zaman değiştirerek savaş alanındaki performansını en üst seviyeye çıkartabilirsin.

Sınıflar Rolünü Seç

Warface oyuncularına değişik taktik yaklaşımı ve avantajları sunan dört asker sınıfı sunmaktadır: Piyade, Paramedik, Mühendis ve Keskin Nişancı.

ÖZELLİKLER

Konumlar

Dünya, onlarca yıldır devam eden yıkımın, modern tarihin gördüğü en derin ve en uzun ekonomik çöküşle birlikte gelen ulusal kimliklerin ve tüm manevi değerlerin yerle bir olduğu ortamdan çıkış için uğraşmaktadır.

Konumlar
Balkanlardaki Doğu Avrupa savaşı ve Blackwood'un silah alma programını durdur, Asya'nın şehirlerine doğru yayılmalarına karşılık ver; Güney Amerika'nın varoşlarında yaşayanlar üzerinde yapılan insanlık dışı deneyleri ve Blackwood'un Orta Doğu'nun petrol zengini bölgelerini sömürmesini durdur.

YENİ DÜNYA DÜZENİ Komplo, Yolsuzluk ve Karmaşa.

AKSİYONA KATIL

Warface Oyna

Warface’i hemen ücretsiz oynamak için tıkla, kolayca hesabını oluştur ve eğlenceye dahil ol! CEPHEDE GÖRÜŞÜRÜZ ASKER!

CEPHEDE GÖRÜŞÜRÜZ ASKER!

prefetch prefetch prefetch prefetch prefetch