Warface Warface
OPERASYON ÇERNOBİL

Bilgi Bankası

Yeni Oyuncu Rehberi

Arkadaş önerme

Arkadaşlarını Warface’e getir ve güçlü silahlardan şekilli üniformalara kadar harika ödüller kazan!

Çömezlerini çağır!
Çömezlerini çağır!

Warface bir takım oyunudur ve her takım en sevdiğin insanlarla dolu olmalı! Warface Doları, Dirilme Parası, özel silahlar gibi harika ödüller ve çok daha fazlasını kazanmak için arkadaşlarını aksiyona davet et.

Yeni Warface Arkadaş Önerme Programı ile en yakın arkadaşlarından 50 tanesini Warface’e kayıt olmaya davet ederek beraberce ödüller kazanabilirsiniz. Belli hedeflere ulaşınca Usta ve Çömezin her ikisi de özel ödüller kazanacak. Hedeflerin çoğu oynamak ve bu hedefleri beraber tamamlamak üzerine. Yani davet ettiğin insanları tanıyor olman gerçekten önemli çünkü ödüller buna bağlı.

Harika ödülleri kazanabilmek için seni ve arkadaşlarını meşgul edecek, tamamlayabileceğiniz birkaç farklı hedef grubu var. Aşağıdakilerde ilerleme kaydetmek üzere güçlerinizi birleştirin:

  • Oyun süresi
  • Kişisel rütbe
  • Klan Savaşları
  • PvE
  • Operasyon
  • PvP

Arkadaş Önerme Programı sayfası ilerlemen de dahil ihtiyacın olan her şeyi içeriyor. Siteye giriş yaptığında kişisel davet bağlantını, senin davetinle kimlerin hesap açtığını ve her bir hedef için ne kadar ilerleme kaydettiğini görebilirsin. Eğer bir hedef tamamlanırsa ödüllerini alacağın sayfa da yine burası. Bu yüzden sık sık ziyaret etmeyi unutma!

Ödülleri kap
Ödülleri kap

Eğer davet bağlantını daha da yaymak istiyorsan hazırladığımız bannerları da kullanabilirsin. Fakat aklında olsun: Beraber ödül kazanacağınız ve sonuna kadar arkadaş kalacağınız sadece 50 kişiyi davet edebilirsin. Bu yüzden dikkatli seç çünkü davet ettiğin arkadaşlarını listeden çıkaramazsın.

Kişisel bağlantın
Kişisel bağlantın

Warface Dolarından VIP Bonusuna ve Vec. 5 Şehir Kamuflajı ya da PEG Metal set gibi kamuflajlı silahlara kadar birçok şey kazanabilirsin.

Warface Arkadaş Önerme Programı Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

prefetch prefetch prefetch prefetch prefetch