Warface Warface
OPERASYON ÇERNOBİL

Bilgi Bankası

Yeni Oyuncu Rehberi

PvE

Oyun Tanıtımı

Arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirerek düşmanı alt edin. Warface'in benzersiz PvE modunda en fazla 5 kişiden oluşan takımlarla, dünyanın dört bir yanında Blackwood kuvvetlerini yenilgiye uğratın. Her gün yeni başarılar ve ödüller kazanabilirsiniz. Seviyesi ne olursa olsun, tüm oyuncular için savaşmaya değecek bir şeyler var!

Her bir görev, birkaç farklı yerde geçen bölümlerden oluşacak ve her bölümde ulaşmanız gereken özel birer amacınız olacak. Görevi tamamladığınızda bir helikopter bölgeye inerek sizi alıp bir sonraki çatışma bölgesine götürecek.

İş birliğinin başarısı takım çalışmasına ve birden fazla askeri sınıfın kombinasyonuna bağlıdır. Ekip arkadaşlarınıza tırmanmalarında yardım ederek, onlara mühimmat ve zırh sağlayarak, ve hep birlikte engellere göğüs gererek hem takım çalışmaları hem de kişisel kahramanlıklarla ödüller kazanın!

Dünya düzeni hızla değişiyor; görevler de öyle. Tamamlamak istediğiniz bir sonraki görevin seçimi ise tamamen size kalmış. Bazı görevlerin süreleri dolar ve yerlerine yeni görevler açılır. En sevdiğiniz silahı alın, arkadaşlarınıza katılın ve düşmanla mücadele edin! Mücadeleniz oyun içi para ve yeni eşyaların açılmasıyla ödüllendirilecektir.

Lobi

Yeni Oyuncu Deneyimi

Üç eğitim görevini oynayın, ve farklı askeri sınıflar ile savaşma konusunda ustalık kazanın; ilk önce Piyade ve Keskin Nişancı becerilerini öğrenin, daha sonra birbirini takip eden iki görevde ilk önce Mühendis ile, sonra da Paramedik ile görevlerde takımına vereceğiniz destek rollerinde ustalık kazanın. Aynı zamanda, oyuncuların karşılaşacakları güçlük seviyesini kendilerinin seçtiği takım oyununa dayalı PvE modunu keşfedin. PvE ekranında her zaman 5 farklı görev olacaktır. Günlük ve Çifte Ödüllü görevler her gün değişir.

  • Eğitim: Bu görevler, yeni oyuncuların oyunu öğrenmesi için tasarlanmıştır.
  • Kolay: Bu görevler henüz yeni sayılacak ve Eğitim görevlerini yeni tamamlamış askerler için oyunun temel özelliklerini kavrama amacıyla hazırlanmıştır. Günlük Görevler, geçmişte Çifte Ödüllü görevler olarak açılmıştır; bu görevleri en zor seviyede tamamlayamadıysanız, bu sizin kazanmak için ikinci şansınızdır. Çabuk olmanızı öneririz; Günlük Görevler bir gün sürelidir ve süre bitiminde kapanır!
  • Normal: Görevler Each day, a new hard mission is chosen by our mission generator. These missions are designed for experienced players with advanced equipment.
  • Zor: Her gün, görev seçicimiz tarafından yeni bir Zor Görev seçilir. Bu görevler, gelişmiş silahlara ve oyun tecrübesine sahip ileri seviye oyuncular tasarlanmıştır. En güçlü savaşçılara bile bu görevlerle meydan okuyabilirsiniz.

Günlük Değerlendirmeler

Tüm PvE takımları görev sonunda Elit Puanlar ile ödüllendirilir.

Yetenek Değerlendirme Sistemi

Kolay, Normal ve Zor görevlerde üstün başarı gösteren takımlar, kazandıkları başarılara göre değerlendirilir ve Elit Puanlar ile ödüllendirilir.

Oyun Odası

Bir oyun odasına girdikten sonra, geliştirmek istediğiniz tedarikçiyi seçebilirsiniz. Oyun odasına girdiğinizde arkadaşlarınızı davet edebilir, en sevdiğiniz silahı seçip oyunu başlatabilirsiniz. Oyun odasında olduğunuz sürece ekranın altındaki menüden tedarikçinizi istediğiniz zaman değiştirebileceğinizi unutmayın.

Oyunun Oynanışı

Ana Görev

Her görevde, mini harita üzerinde görebileceğiniz bir temel görev bulunur.

Ana görevi tamamladığınızda tahliye noktasına gitmelisiniz. Bir helikopter gelecek ve sizi bir sonraki görev yerinize götürecektir. Ana görev tamamlanmadan helikopterin gelmeyeceğini unutmayın.

Komutanın Emirleri

Temel görevlerin yanı sıra, her bir görev sırasında komutanınız, size bir dizi özel emir verecek. Bu emirleri yerine getirmeden de görevi tamamlayabilir ve oyunu kazanabilirsiniz; ancak bu emirleri yerine getirmenin size ve takım arkadaşlarınıza kazandıracağı ekstra oyun içi para ve deneyim puanı gibi ödüllerden vazgeçmiş olacağınızı da hatırlatmak isteriz.

Performans Değerlendirmesi

Karargahtakiler hızlı, etkili ve göze çarpan performansları severler. Performans değerini artırmak için düşmanlarınızı şık hareketlerle, onlar daha ne olduğunu anlamadan öldürün! X2 X3 gibi puan bonusu ne kadar yükselirse o kadar çok puan kazanacaksınız. Kafadan veya kayarak vurma gibi özel hareketleri de denemenizi öneririz.

Diriliş Parası

Vurulup ölmüş olsanız ve Paramedik sizi kurtarmak için çok geç kalmış olsa da, kendi kendinizi diriltip oyuna dönebilir ve takım arkadaşlarınla birlikte savaşmaya devam edebilirsiniz. Diriliş Paraları'nı dükkandan alabilirsiniz.

prefetch prefetch prefetch prefetch prefetch