Warface Warface
OPERASYON ÇERNOBİL

Bilgi Bankası

Yeni Oyuncu Rehberi

Operasyon

Genel Bakış

Warface'in en zor ve en uzun görevlerine hazır ol. Bu görevlerde en önemli unsur takım çalışmasıdır. Güçlü silahları ve ekipmanlarını kuşan; sınıfını seç ve maceraya başla.

Erişim Jetonları

Bu görevlere girebilmek için erişim jetonu kullanmak gerekmektedir. Bir operasyonda ilk kontrol noktasına ulaştığın an 1 Erişim Jetonu kullanmış olursun. Oyuna girdiğin her gün için 5 Erişim Jetonu kazanırsın. Ayrıca dükkandan 100 Kredi karşılığında 1 jeton satın alabilirsin.

Kara Köpekbalığı

Minimum seviye: 5

Balkanlarda güç kazanmaya başlayan Blackwood'u durdurmalısın. Blackwood'un şeytani planı harekete geçmek üzere. Görevle ilgili son bilgiler ve Kara Köpekbalığı dosyası burada: http://hq.warface.com.tr/updates/blackshark/tr

Anubis

Minimum level: 5

Sadece en iyi Warface savaşçıların hayatta kalabileceği zorlu Anubis görevinde kimse güvende değil. Görevle ilgili özel bilgilerin yer aldığı Anubis dosyamız burada:

http://hq.warface.com.tr/updates/anubis/tr

Blackwood'un ölümcül askerlerine ve sayborglara karşı savaşırken, şimdiye kadar aldığın eğitimlerde öğrendiklerini en iyi şekilde göstermen gerekecek.

Derin Darbe

Minimum seviye: 10

Blackwood yine iş başında. Aldığımız istihbarata göre, tüm dünyada büyük yıkımlara yol açabilecek Sismik Etkinlik Üreticisi isimli silahlarına güç sağlamak için, Blackwood bir yanardağda jeotermal bir reaktör kurmuş. Bu silahı test etmek için düğmeye hazır gözüküyorlar. Hemen onları durdurmamız gerekiyor Görevle ilgili özel bilgilerin toplandığı Derin Darbe dosyası burada:

http://hq.warface.com.tr/updates/earthshaker/tr

Senin görevin, asker, Blackwood'un yanardağ tesisine girip üst katlara doğru ilerlemek. Takım çalışması burada büyük önem arz ediyor. Aksi takdirde bu mağara mezar olur. Blackwood'un işe aldığı çılgın bilim insanları, güç alanlarının ve ölümcül taretlerin arkasına saklanmış durumdalar. Bu engeller sadece sen ve ekibinin etkili savaş stratejileriyle aşılabilir.

Siber Ordu

Minimum seviye: 5

Karanlıkla yüzleşmenin tam zamanı!

Blackwood'un biyoloji laboratuvarları kontrolden çıktı. Bir süper asker projesi üzerinde çalışan Blackwood büyük bir hata yapar. Bu kritik hata sonucu ortaya çıkan zıvanadan çıkmış bir sayborg sürüsü çevredeki yerleşimlere saldırmaya başlar. Warface ekibi, EMP ile donatılmış zırhlı araçlarıyla bölgeye gidip laboratuvara ulaşmalı ve sayborgların kökünü kazımalıdır.

Soğuk Zirve

Minimum seviye: 25

Takım çalışmasının ve pür dikkatin gerekli olduğu bu operasyonda çetin kış şartlarında heyecan dolu bir kapışma oyuncuları bekliyor. Soğuk havaya dayanarak zirveye ulaşmalısın. Blacwood'un bu yeni cephesinde savaşırken Warface askerleri ellerinden geleni artlarına koymamalı.

Kaynak Toplama

Soğuk Zirve görevlerinde bazı önemli görevleri yerine getirmek için kaynak toplama ve stratejik savunma oluşturma çok önemlidir. Kaynaklar, haritanın çeşitli yerlerine dağılmış kutulardan bulunabilir veya yere serilen düşmanlardan elde edilebilir. Yan görevleri tamamlayarak da mayın döşeyebili, bariyer kurabilir, patlayıcı vs yerleştirebilirsiniz.

Bölüm I – Öncü

Amaç:

Buradaki temel görev, haritanın ortasında bulunan konsolunu hekleyip Blackwood'un Sibirya operasyonu hakkında istihbaratı ele geçirmek. Veriyi indirirken bölgeye sevk edilen düşman dalgalarına karşı da savaşmak zorundasınız.

Bölüm II – Pusu

Amaç:

Amaç: Karlı dağdaki kale kalıntılarına kurulan Blackwood üssüne saldırıp Blackwood'un Sibirya operasyonunu engellemelisiniz. İlk başta kolay bir hedef gibi görünse de aslında burası bir tuzak. Kalenin içinde ise jenaratörü ölümüne koruyan Blackwood bölükleri bekliyor. Güzel bir ekip oyunu sergilemezseniz bu görevi tamamlamak imkânsız bir hal alıyor. Bu iki bölümde de oyun içi para toplayarak savunmanızı güçlendirmeniz gerekiyor. Kaleden tek parça çıkabilirseniz, sizi dışarıda bekleyen helikopteri de indirmeniz gerekiyor.

Bölüm III – Zirve

Amaç:

Bu bölümdeki ilk temel hedef, asansöre enerji üreten jeneratörü korumak… Bu bölümde ilerleyebilmek için siperleri iyi kullanmak gerekiyor. Blackwood askerleri, tam donanımlı bir şekilde saldırırken savaşa dâhil olan devasa mekânın da durdurulması gerekiyor.

Baskın

Minimum seviye: 25

Aslanın inine girmeye hazırlan! Yani Blackwood Karargâhı'na! Blackwood'a para aktaran kişiye bulduk. Kendisi Blackwood CEO'su Ursula Ellis ile bir görüşme gerçekleştirecek.

Onları durdurmanın tam zamanı!

Görev basit. Kule'ye gir, adamımızı yakala ve etkisiz hale getir! Kaçmasına asla izin verme! Tabii söylemesi kolay… İçerisi Blackwood'un en iyi askerleriyle kaynıyor. Düşmanların çıkış noktalarını belirlemelisin. Balkonlarda konuşlanan keskin nişancılara da dikkat et! Dengeli bir ekip kurup takım çalışmasına önem vermek, bu görevi tamamlamak için büyük önem taşıyor.

prefetch prefetch prefetch prefetch prefetch