Warface Warface
OPERASYON ÇERNOBİL

Öğretici

Oyun ekonomisi

Satın Alma Yöntemleri

Oyun ekonomisi - YENİ OYUNCU DENEYİMİ

Warface 3 farklı satın alma yöntemi kullanmaktadır ve her biri farklı kategorilerden eşyalara erişim sağlamaktadır.

Warface Doları

Warface DollarsPvE, PvP ve Operasyon görevlerinde yer alarak kazanılan oyunun temel para birimidir. VIP veya Mega VIP gibi Bonuslar ile kazanımlarınızı fark edilir biçimde artırabilirsiniz. Oyun içindeki kontratları tamamlayarak veya Kredi karşılığı satın alarak Warface Doları elde edebilirsiniz. Warface Dolarları’nı silah, zırh, mühimmat ve şans kutularını satın alırken kullanabilirsiniz. Eşyalarınızı tamir ederken de onlara ihtiyacınız olacaktır.

Kredit

Warface Kredits

Gerçek para ile satın alınabilen veya turnuvalarda ve yarışmalarda kazanılabilen Warface’teki özel bir para birimidir. Krediler standart ekipman satın almanızı sağlar, bunların yanında özel Kredi eşyaları da bulunmaktadır:

  • Bonuslar: Rütbe atlama hızını arttırır, yeni eşyaları açar ve Warface Dolarları kazanmanızı sağlar.
  • Dirilme parası: Bunlar anında yeniden doğmanızı ve savaşa yeniden katılıp takımınıza yardım edebilmenizi sağlar. Sadece PvE ve Operasyon görevleri için geçerlidir.Warface Resurrection Coins
  • Şans Kutusu: Her birinde belli miktarda sürpriz eşya çıkar!

    şans kutuları
  • Üniforma: Karakterinizin görünüşünü değiştirir. Yani herkesten farklı görünür ve düşmanlarınıza korku salarsınız. Üniformalar oyun içi bonus sağlamaz; sadece görünüşünüzü etkiler.

    ünİformalar

Kredi miktarını almak istediğiniz zaman, oyun ekranının altında yer alan ‘K Satın Al’ butonuna tıklayarak veya çevrimiçi dükkanımızı ziyaret ederek ihtiyacınız olan Kredi paketini satın alabilirsiniz.

Dİğer

Elit

Warface Crowns

PvE görevlerini başarıyla tamamlayarak veya Aylık Klan yarışmaları gibi çeşitli yarışmalara katılarak kazanabileceğiniz özel para birimidir. Elit puanlar oyundaki en iyi bazı silahları ve zırhları kiralamakta kullanılabilir.


Elİt Kazanmak

Elit Puan gelirinizi artırmak için, PvE görevlerini başarıyla ve iyi bir performansla tamamlayın. Ödüllendirmeler iki farklı faktöre bağlıdır: oyunu bitirme süresi ve öldürme sayınız. Oyunu ne kadar çabuk tamamlarsanız o kadar çok puan alırsınız, o kadar da çok kazanırsınız. PvE görevi seçim ekranında oyunda ne kadar iyi olduğunuzu takip edebilirsiniz – fare imlecinizi görevlerden birinin üstüne götürün, bu görevde maksimum Elit Puanlarını kazanıp kazanmadığınızı görebilirsiniz.

Herhangi bir görevde sadece bir önceki skorunuzu geçebilirseniz Elit Puanlar’ı edinebilirsiniz. Maksimuma ulaştığınızda, ya başka bir görev seçmeniz veya daha çok Elit Puan kazanmak için ertesi günü beklemeniz gerekmektedir.


Satın Alma Yöntemleri
prefetch prefetch prefetch prefetch prefetch