Warface Warface
OPERASYON ÇERNOBİL

Öğretici

Oyun modları

PvE

Oyun modları - YENİ OYUNCU DENEYİMİ

Burada zorluk seviyesine göre sıralanmış altı erişilebilir görevden birini seçebilirsiniz:


Game mode selection screen
  • Kolay – oyunun başlaması için üç veya daha fazla oyuncu gereklidir. Genellikle kolay görevler, zor görevlere başlamadan önce iyi bir ısınma turudur. Silahlarınız ve ekipmanlarınız için endişelenmenize gerek yok; temel eşyalar bu görevleri sorunsuzca tamamlamanızı sağlayacaktır.
  • Normal – oyunun başlaması için üç veya daha fazla oyuncu gereklidir. Genellikle takımda Paramedik bulunması akıllıca bir seçim, çünkü düşmanlar kolay görevlere göre daha acımasızlar. Hala temel mühimmatlarınız ile bu görevleri tamamlayabilirsiniz, fakat böyle bir durumda işiniz daha zorlaşacaktır. Her gün bu görevlerden ikisine erişebilirsiniz.
  • Zor – oyunun başlaması için dört veya daha fazla oyuncu gereklidir. Bu görevlerde Paramedikler opsiyonel değildir – takımınızda en azından bir Paramedik bulunması gerekir. Çok deneyimli olmadığınız sürece, temel mühimmatları kullanmanız bu görevde tavsiye edilmez. Her gün bu görevlerden ikisine erişebilirsiniz.
  • Kabus – oyunun başlaması için dört oyuncu gereklidir. Paramedikler son derece gereklidir ve bunun yanında düşman roketatarları ve keskin nişancılarına karşılık verebilecek keskin nişancıların da takımda bulunması çok önemlidir. Takımınızın hayatta kalması için ekip olarak çalışması gereklidir.

Önemli: bu zorluk seviyesinde dost ateşi açıktır, yani dostlarınıza zarar vermemek için dikkatli olmanız gerekiyor, alt zorluk seviyelerinde böyle bir durum yoktur.

Standart olarak, oyun odaları sunucudaki tüm oyunculara açıktır ve oyuncular bu odalara sistem tarafından otomatik olarak atanmaktadır. Yani her zaman oynayabilecek birilerini bulabilirsiniz. Bunun yanında arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz kendi özel odanızı da kurabilirsiniz.

Görevler günlük olarak değişmektedir, yani Blackwood ile bir sonraki görevde nerede kapışacağınızı asla bilemezsiniz. Taktikler, ipuçları ve daha detaylı bilgiye bu yazıdan ulaşabilirsiniz:

prefetch prefetch prefetch prefetch prefetch