Warface Warface
OPERASYON ÇERNOBİL

Öğretici

Oyun arayüzü

Oyun modu seçme ekranı

Oyun arayüzü - YENİ OYUNCU DENEYİMİ

Bu arayüz rehberi, oyuna daha çabuk başlamanızı ve oyun ayarlarındaki ihtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır. Oyunu başlattığınızda oyun modu seçim ekranıyla karşılaşacaksınız. Burada üç oyun modu arasından seçim yapabilirsiniz: PvE, PvP, Operasyon.

OYUN MODU seçim ekranı

Bu menüden, altı erişilebilir görevden oynamak istediğinizi seçebilirsiniz. Bu görevler zorluk seviyelerine göre sıralanmıştır. Standart olarak, oyun odaları sunucudaki tüm oyunculara açıktır ve oyuncular bu odalara sistem tarafından otomatik olarak atanmaktadır. Yani her zaman oynayabilecek birilerini bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz kendi özel odanızı da kurabilirsiniz.

PvE görevleri seçim ekranı

PvP modunu Hızlı Oyun ve Standart olmak üzere iki şekilde oynayabilirsiniz. Hızlı Oyun aksiyona hemen katılmanızı sağlar. Benzer tecrübeye sahip diğer oyuncularla otomatik olarak eşleşirsiniz. Bu odaların ayarlarını değiştiremezsiniz, sadece oynamak istediğiniz modu seçebilirsiniz.


PvP karşılaşmaları seçim ekranı

Standart sekmesi diğer oyuncular tarafından kurulmuş bir odaya girmenizi veya kendi odanızı yaratmanızı sağlar. İstediğiniz oyun modunu ve ek ayarları burada yapabilirsiniz.

Operasyon

Yeteneklerinizin limitlerini zorlayacak görevler burada yer alıyor. Bu görevler normal PvE görevlerine kıyasla oldukça uzun ve daha çok yetenek gerektirmektedir. Öte yandan Operasyon görevlerinde daha fazla ödül ve özel başarım kazanabilirsiniz. Eğer zoru seviyorsanız tam size göre…

Oyun modu seçme ekranı
prefetch prefetch prefetch prefetch prefetch