Warface Warface
OPERASYON ÇERNOBİL

Telif Hakkı & Patentler

©2016 © CRYTEK GmbH ("CRYTEK"). Tüm hakları saklıdır. GFACE ve GFACE Logosu , AB, ABD ve sair bölgelerde GFACE GmbH'ın (bir Crytek GmbH iştiraki) tescilli ticari markalarıdır. Sair tüm ticari markalar ve alametler sahiplerine aittir.

Telif Hakkı İhlalleri

CRYTEK başkalarının telif haklarına saygı gösterir, ve bizim hizmet ve sitelerimizden yararlanan herkesten de aynısı yapmalarını bekliyoruz. Herhangi bir şekilde işlerinin ve telif haklı materyellerinin site veya hizmetlerimizde izinsizce kopyalandığını düşünenler CRYTEK Telif Hakkı Denetimcimizle aşağıdaki bilgileri sunarak irtibata geçmesini rica ederiz:

Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz işin tanımı:

Telif hakkı durumu olduğunuz materyelin siteden çıkarılması gerektiğini düşünüyorsanız, CRYTEK'te nerede olduğunu da belirtiniz. Adres, telefon numarası, ve varsa e-posta adresinizi de vererek, sizle irtibata geçmemizi sağlayabilirsiniz. Bunlara ek olarak, yazılı ve imzalı bir şikayet; ve verdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kanıtlayan, belirtilen materyelin telik hakkı sahibinin, aracısının, veya kanunun izni olmadan yayınlandığını gösteren; veya sizin telif hakkı sahibi olduğunuzu veya telif hakkı sahibi adına hareket ettiğinizi gösteren kanıt belgeleri de sunmak zorundasınız. Telif hakkı ihlali durumları ve iddiaları Telif Hakkı Denetimcimize gönderilmelidir:

E-posta ile: privacy@crytek.de

prefetch prefetch prefetch prefetch prefetch