Warface Warface
OPERASYON ÇERNOBİL
EasyAntiCheat Warface’e Geliyor!
Kategori: Hizmet

EasyAntiCheat Warface’e Geliyor!

28 HAZ 2016 01:00 EEST

Her zaman Warface'i daha eğlenceli ve adil bir oyun yapma peşindeyiz bildiğiniz gibi. Diğer rekabetçi FPS'lerde olduğu gibi Warface'te de haksız avantaj elde etmek isteyen oyuncular olabiliyor. En başından beri bunun önüne geçmek için farklı yöntemler geliştiriyor ve uyguluyoruz. Bu yolda EasyAntiCheat de Warface'e yeni bir adım sunuyor.

EasyAntiCheat'in temel özelliği Warface'i bir kum havuzu (sandbox) içerisinde çalıştıracak olması. Böylelikle kök hile mekaniklerin önüne geçecek. Bu ne demek oluyor? Oyun dosyasına yapılacak tüm müdahalelerin önüne geçmek demek oluyor. EasyAntiCheat profesyonel ESL liglerinde de kullanılan bir yöntemdir ve farklı türlerden oyunların adil olmasını başarıyla sağlamaktadır.

Warface'te daha güvenli ve adil bir deneyim için bilgisayarına bu yazılımı yüklemeniz gerekiyor. Yüklemek için de kullandığın PC'nin Yöneticisi (Admin'i) olman gerek. Eğer oyunu en iyi şartlarda oynamak istiyorsan, bu yapılması gereken bir adım.

EasyAntiCheat'in nasıl kurulacağı ve sana ne faydası olacağı gibi sorulara cevaplar burada: LINK

Daha fazla bilgi için EasyAntiCheat'in sitesini ziyaret edebilirsin: https://www.easyanticheat.net/

Warface sizin de ilginiz ve desteğinizle her gün büyümeye devam ediyor. Umarız bu son geliştirmelerle hileye karşı olan savaşımızda sizi biraz daha mutlu edebiliriz.

Yeni anti-hile sistemimiz EasyAntiCheat 29 Haziran saat 10:00 ile 12:00 arasında sunucularımızda hayata geçecek. Bu süre zarfında sunucularımız erişime kapatılacak.

Not: EasyAntiCheat kullanımı sırasında bazı gündelik yazılımların bloklandığını görebilirsiniz. Zamanla bu yazılımları güvenilir yazılımlar arasına alacağız. Siz de bu süreçte güvenilir olmasını istediğiniz yazılımlar olursa bize yorumlardan bunları iletebilirsiniz.

EAC konusunda tespit edilen sorunların çözüm önerileri ŞU SAYFAMIZDA sürekli güncelleniyor olacaktır. Talep ve yorum yollamadan önce mutlaka bakınız.

EasyAntiCheat, Warface entegre çalışmaktadır, bir linki yoktur, otomatik yüklenmektedir.

prefetch prefetch prefetch prefetch prefetch