Warface Warface
OPERASYON ÇERNOBİL
Sizleri Warface Sunucu Hız Testine Davet Ediyoruz
Kategori: Hizmet

Sizleri Warface Sunucu Hız Testine Davet Ediyoruz

20 KAS 2015 01:00 EET

TR sunucusu için konuşursak; kimi oyuncularımızın sunucuda bağlantı sorunları yaşadığını (lag, kare atlamaları vs.) görmekteyiz. Bu konuda bir takım testler yapma gereği duyduk ve bunun için bir sistem geliştirdik.
ŞU ADRESE gittiğinizde sizi bir hız testi sayfası karşılayacak. ISTANBUL linkine tıkladığınızda da UPLOAD ve DOWNLOAD barlarını göreceksiniz. Sistem önce UPLOAD, sonra da DOWNLOAD testini yapacak. Burada dikkat etmeniz gereken ilk şey, test sırasında interneti kullanan bir işlem yapmamanız (yani video izlemek, bir şey indirmek vs.). Bu işlem 3-4 dakika sürebilir, bu nedenle "sistem takıldı herhalde" diye düşünüp testi kapatırsanız, o test bizim için geçersiz olmaktadır (siz bir kez tıklasanız da sistem 3 farklı test gerçekleştirmekte). Bu nedenle testin son anına kadar testi bölmemenizi önermekteyiz.
Bu test sonrası elde edeceğimiz veriler ışığında servis kalitemizi arttıracağımızı söyleyebiliriz. Bu yüzden ülkemizin çeşitli illerinden ne kadar çok test gerçekleşirse, o kadar iyi diyor, sizi test sayfasına bekliyoruz: https://www.warface.com.tr/tr/speed/test/tr
Not: TR sunucusu için test sürecimiz sona ermiştir. Katılan herkese teşekkür ederiz.
prefetch prefetch prefetch prefetch prefetch