Warface Warface
OPERASYON ÇERNOBİL
Anubise Dönüş Oyun Güncellemesi
Kategori: Oyun Güncellemesi

Anubise Dönüş Oyun Güncellemesi

18 EKI 2017 11:19 +03

Asker, Kuzey Afrika'daki göreviniz henüz tamamlanmadı. Yeni Warface operasyonu hiç olmadığı kadar zor ve tehlikelerle çevrili! Blackwood sayborgları ile dolu çölde yolunuzu aydınlatan ay ışığının yanında takım arkadaşlarınızdan başka güvenebileceğiniz kimse yok.

Anubis'e Dönüş Operasyon Bilgileri

Anubis'e Dönüş senaryo dâhilinde ilerleyen birbirine bağlı üç ana bölümden oluşuyor. Yeni düşmanlar, geliştirilmiş yapay zekâ ve tüm zorluk seviyelerinde her bölümde bir kez dirilme parası kullanabilme özelliği yeni Warface Operasyonunda!


Yeni Silahlar

Güncelleme ile Python, Otto W77, AK-47, MS Radek, VIPER, SX-41, SMG-19 Wisent, TT-3000, Everest ve B-5000 silahları Anubis versiyonları ile oyuna ekleniyor.

Bunun yanında WAI GRY AR-15 [Piyade], WX Metasoma Evo3 A1 [Mühendis], ZX84 A5 Custom [Mühendis], Atheris GQ50 [Keskin Nişancı], Fararm W.S.S.10 [Paramedik] ve Altın AY 226 [Tüm Sınıflar] silahları da envanterinizdeki yerini almak için hazır!

Oyuna eklenen tüm silahların detaylı bilgilerine, başarımlarına ve Şans Kutularına yama notları bölümünden ulaşabilirsiniz.

Yeni Haritalar

Cryengine'in gücü ile hazırlanmış olağanüstü grafiklere sahip yeni Yıldırım Modu haritası Mesken ve yeni Takım Savaşı haritası Mekik Warface oyuncularının yeni oynanış stilleri ve taktikler geliştirmesi için bir çok olanak sunuyor.

MESKEN

MEKİK

Yeni Rütbeler

Üç yeni rütbe daha en sıkı Warface oyuncularını bekliyor. Rütbe 83 Maori'yi elde etmek için toplamda 19,068,600 Deneyim Puanı, Rütbe 84 Vityaz için 19,560,750 ve Rütbe 85 Hüssar için 20,205,000 karşılık gelecek efor sarf etmek gerektiğini hatırlatalım.

Rütbe 83: Maori Rütbe 84: Vityaz Rütbe 85: Hüssar


Yeni Üniformalar

Piyade, Paramedik, Mühendis ve Keskin Nişancı sınıfları için SAS ve Fransız C.O.S Üniformaları görünüşüne önem veren Warface oyuncularını bekliyor.

SAS Üniformaları

Fransız C.O.S Üniformaları

Hata Düzeltileri ve Diğer Değişiklikler

Anubis'e Dönüş güncellemesi ile oyuna yeni eklenen tüm içeriğin detaylarına ve diğer bilgilere Yama Notları bölümünden ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Güncelleme sırasında veya sonrasında Plugger_misc hatası aldığınız taktirde şu makaleye göz atabilirsiniz.
  • Güncelleme %100 olup kurulumun bitmediyse ve takılma hatası yaşadığınızı düşünüyorsanız şu makaleye göz atabilirsiniz.

Detaylar için: forum.

prefetch prefetch prefetch prefetch prefetch