Warface Warface
OPERASYON ÇERNOBİL
Buzkıran Oyun Güncellemesi
Kategori: Oyun Güncellemesi

Buzkıran Oyun Güncellemesi

28 TEM 2017 16:54 +03

Asker, Blackwood güçleri bu kez sınırı aştı. Warface Karargahı düşman güçlerini tarafından kuşatılmış durumda ve bu kuşatma daha önce eşine rastlanmamış bir mücadeleyi gerektiriyor. Blackwood gelişmiş saldırı helikopterleri, güçlendirilmiş silah ve ekipmanlara sahip yeni askeri birlikleri ve kendi savaş gemisi ile Warface'i abluka altına aldı. Takımını topla, onlara askeri dehan ve yeteneğinle kimin üstün olduğunu göster!

Buzkıran Operasyon Bilgileri

Birbirine bağlı dört bölümden oluşan Buzkıran, aksiyonun dur durak bilmediği bir operasyon olarak sizleri bekliyor. Cryengine'in gücü ile hazırlanmış olağanüstü grafiklere sahip mekanlarda yepyeni bir oyun deneyimi yaşamaya hazır olun!

Yeni Silahlar

Güncelleme ile R16A4, Fararm ATF 12, CCR Bal Porsuğu, SAE Scout, AY 226 ve Taktiksel Balta'nın Buzkıran versiyonları oyuna eklendi. Tüm özellikleri orijinal versiyonları ile aynı olan silahlara ait özel başarımlar da bileğine güvenen oyuncuları bekliyor...

Bunun yanında R14 Krazy Horse, PEG H.G.C. Custom, ARX 160, AP-84, CV-12 ve WT308 silahları da envanterinizdeki yerini almak için hazır! Oyuna eklenen tüm silahların detaylı bilgilerine, başarımlarına ve Şans Kutularına yama notları bölümünden ulaşabilirsiniz.

Yeni Rütbeler

İki yeni rütbe daha en sıkı Warface oyuncularını bekliyor. Rütbe 81'i elde etmek için toplamda 40.000 Hangar galibiyeti, Rütbe 82 içinse yarım milyondan fazla Deneyim Puanına karşılık gelecek efor sarf etmek gerektiğini hatırlatalım.

RÜTBE 81: APACHE
RÜTBE 82: SPARTALI

Yeni Üniformalar

Piyade, Paramedik, Mühendis ve Keskin Nişancı sınıfları için Kadın Nanosuit Üniformaları Warface'te! Bunun yanında yine tüm sınıflar için getireceğimiz Hayalet Timi Üniformaları kısa süre içinde oyundaki yerini alacak. Gelişmeler için sosyal medya kanallarımızı takip etmeyi unutmayın: Facebook, Twitter, Instagram.

Kadın Nanosuit Üniformaları


Hayalet Timi Üniformaları*Hata Düzeltileri ve Diğer Değişiklikler

Daha fazla güncelleme, yeni başarımlar ve daha fazlası oyuna ekleniyor:

Tüm değişikliklerin yer aldığı Yama Notlarına buradan ulaşabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

  • Güncelleme sırasında veya sonrasında Plugger_misc hatası alan oyuncu olursa, talep yollamadan önce şu makaleye bakabilir.
  • Güncelleme %100 olup kurulumun bitmediği, takılma hatası yaşadığını düşünen oyuncularımız talep yollamadan önce şu makaleye bakabilir.
  • Güncellemeyi ilk yüklediğinizde ve ilk oyun açıldığında "Pick a name" uyarısı gelirse, hiç bir şey yapmadan oyunu kapatıp tekrar açınız, düzelecektir.

Detaylar için: forum.

prefetch prefetch prefetch prefetch prefetch