Warface Warface
OPERASYON ÇERNOBİL
Çernobil Oyun Güncellemesi
Kategori: Oyun Güncellemesi

Çernobil Oyun Güncellemesi

16 ŞUB 2018 17:40 +03


2018 yılında siz oyuncularımız için hazırladığımız heyecan dolu yeniliklerden ikincisi olan Operasyon Çernobil güncellemesi yayında! Yeni silahlar, yeni başarımlar, yeni şans kutuları ve bugüne kadar ki en heyecanlı operasyonlardan biri şimdi seni bekliyor! Tüm bölümler, senaryo, atmosfer ve geçişlerinin birbirleriyle bağlantılı olduğu Özel Operasyon Çernobil, 3 ana bölüm ve 7 farklı zorlu görevden oluşuyor. Yeni operasyon ile birlikte yeni askeri birimler, zombiler, taretler ve dronelar seni bir hayli zorlayacak!

Çernobil Operasyonu Bilgileri

Çernobil Yasak Bölgesi'nde yepyeni bir görev seni bekliyor! Atmosferik ve zorlu yapısıyla şu ana kadarki tüm Warface operasyonlarından daha çetin geçecek bir maceraya hazır mısın? Blackwood Çernobil Yasak Bölgesi'nde yasadışı kazılar ve bilimsel deneyler yürütüyor. Bölge sık sık depremlerle sallanıyor. Düşmanın planlarını durdurmak ve dünyayı ekolojik bir felaketten kurtarmak için sen ve takım arkadaşlarına ihtiyacımız var!


Warface geliştirici ekibinin bizzat Pripyat şehrine gidip incelemeler yaptığı, operasyonun bölümlerini bölgenin atmosferine uyacak şekilde tasarladığı ve şehrin okullar, eğlence parkları, Polissya oteli gibi ikonik kısımlarını bire bir eklediği bu yeni bölümde; kendinizi adeta bir filmin içinde gibi hissedeceksiniz. Nükleer felaketin harap ettiği Pripyat şehrini ele geçiren Blackwood askerlerinin gizli planları siz Warface askerlerini bugüne kadar en fazla zorlayacak operasyonun temellerini atmış durumda.


Operasyon Çernobil Silahları

LMG Kapow, CV-12, CCR Bal Porsuğu, Richmond S22 SAS, R1911D1, Taktiksel Balta, ARX160, PEG-7, WX Metasoma Evo3 A1, TWM X308, W&S P8 ve Katana'nın Çernobil versiyonları oyuna eklenmiş durumda! Tüm silahların özelliklerinin orijinalleri ile aynı olduğunu belirtelim.

Bütün yeni eklenen silahların şans kutuları ve yepyeni başarımları da seni bekliyor olacak! Bütün bu içeriğe haberimizin sonundaki Yama Notları linkinden ulaşabilirsiniz.

Rütbe 89: Şövalye

Oyuna eklenen yeni rütbe ise Şövalye oldu. Seviye 89 oyuncularının yeni rütbesi olan Şövalye'yi elde etmek için 22,477,800 Deneyim Puanı ve ortalama 245 oynanış süresi gerekmektedir.


Hata Düzeltileri ve Diğer Değişiklikler

Operasyon Çernobil güncellemesi ile oyuna yeni eklenen tüm içeriğin detaylarına ve diğer bilgilere Yama Notları bölümünden ulaşabilirsiniz.Detaylar için: forum.

prefetch prefetch prefetch prefetch prefetch