Warface Warface
OPERASYON ÇERNOBİL
CRYCASH ve Warface Türkiye Ortaklığı!

CRYCASH ve Warface Türkiye Ortaklığı!

16 MAY 2018 16:35 +03

Günümüzün ve geleceğin en büyük yatırım ve ödeme araçlarından biri olan Kripto Para dünyasında, özellikle oyunculara yönelik tasarlanmış ilk ekosisteme sahip Coin olarak piyasaya girmiş olan CRYCASH, Warface Türkiye ile yapmış olduğu ortaklığı duyurdu.

İlk olarak Crytek ile ortaklık kuran ve oyun dünyası için çok önemli projeler açıklayan CRYCASH, şimdi de Warface Türkiye oyuncularını sevindirecek bir haber ile büyümeye devam ediyor. CRYCASH ekosisteminde kullanılabilen CRC jetonları kazanmak için, oyuncuların bir takım oyun içi görevleri yerine getirmeleri gerekecek.

Oyuncular, CRYCASH'in ödül sistemi üzerine kurulu oyuncu platformu olan PLINK uygulaması sayesinde yaptıkları görevleri ve kazandıkları ödülleri takip edebilecek. PLINK uygulaması üzerinden Warface Türkiye kullanıcı bilgilerini ile giriş yapabilen oyuncular, bu platform üzerinden daha bir çok avantaj ve yeniliğe sahip olacak. Ödül programı Mayıs ayı içerisinde PLINK üzerinden bir test dönemi ile başlayacak.

CRYCASH ödül sistemi ise genel olarak, Haziran 2018'den itibaren dünya çapında kullanıma sunulacak. Daha fazla bilgi için https://crycash.io/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


prefetch prefetch prefetch prefetch prefetch