Warface Warface
OPERASYON ÇERNOBİL
Tamir Ücreti ve PvE Ödülleri Güncellemesi
Kategori: Oyun Güncellemesi

Tamir Ücreti ve PvE Ödülleri Güncellemesi

09 AĞU 2017 12:21 +03

Merhaba Warface Ailesi,

Buzkıran Oyun Güncellemesi'nin ardından yepyeni gelişmeler ve güzel haberlerle karşınızdayız. Yaptığımız yeni güncelleme ile sizler tarafından uzun süredir dile getirilen Tamir Ücretleri, PvE Görev Ödülleri/Gelirleri ve PvP Hızlı Oyun bölümünde yeni düzenlemelere gittik.

İlk olarak Tamir Ücreti ile ilgili yaptığımız güncellemeden bahsetmek istiyoruz. Sizden aldığımız geribildirimler ve Warface oyun ekonomisinin şu anki durumunu göz önüne alarak tüm oyun modlarında Tamir Ücretleri %10 oranında düşürüldü. Böylece Warface'in global çapta en düşük tamir ücretine sahip olduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca Operasyonların gelirleri de yine en fazla olarak TR sunucusunda. Operasyonların yanında ayrıca PvE'yi de eklemek istedik.

PvE Görev Ödülleri ise Normal, Zor ve Kabus oyun modları için aşağıdaki şekilde arttırıldı:

PvE Zorluk Seviyesi İndirim Oranı
Kolay +%10
Normal +%25
Zor +%60

Son olarak ise PvP - Acemi Kanallarındaki Hızlı Oyun bölümünde yer alan harita sayısı azaltıldı. 10 Günde bir rotasyona girecek az sayıdaki harita ile Hızlı Oyun özelliğini kullanarak maçlara daha kolay ve çabuk bir şekilde girmeniz mümkün olacak.

Bu gelişmelerin yanında geçtiğimiz günlerde yayınladığımız SSS Video Serisi İle Soruları Yanıtlıyoruz videomuza göz atmanızı ve en çok merak ettiğiniz sorulara verdiğimiz yanıtlara göz atmayı unutmayın!

Detaylar için: forum.

prefetch prefetch prefetch prefetch prefetch