Warface Warface
OPERASYON ÇERNOBİL
Warface Kazan Yayında
Kategori: Hizmet

Warface Kazan Yayında

19 ŞUB 2018 17:22 +03

Warface Yılı olarak belirlediğimiz 2018'e; siz oyuncularımıza özel geliştirdiğimiz " Crytek İstanbul" projesini sunarak devam ediyoruz asker!

İster hali hazırda Warface oyuncusu ol, istersen oyuna yeni kayıt ol; Warface Kazan tüm oyuncular için geçerli bir kazanç sistemi olarak karşınıza çıkmış durumda. Oyundaki kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapabileceğiniz https://kazan.warface.com.tr adresinden edineceğiniz davet linki ile siz de hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Davet linki üzerinden Warface'e getirdiğiniz arkadaşlarınızın oyun içi kredi alımlarında yapacağı Türk parası harcamalarının %20'si otomatik olarak sisteme gireceğiniz banka hesabınıza yükleniyor. Yani sizin davetinizle oyuna kayıt olan oyuncunun Warface'te gerçek para ile yaptığı her alışverişte siz de gerçek para kazanıyorsunuz. Ve unutmayın ki; Warface Kazan projesi oyuncularımız için bir defalık değil, ömürlük bir sistem olarak sizlerle buluşuyor.

Warface Kazan hakkında her türlü bilgi ve davet linkinizi almak için şu anda https://kazan.warface.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Sitede yer alan " Sıkça Sorulan Sorular" kısmında, kafanızda oluşacak tüm sorulara yanıt bulacaksınız.

Sizler için hazırladığımız tanıtım videolarına aşağıdan göz atabilirsiniz.


Detaylar için: forum.

prefetch prefetch prefetch prefetch prefetch