Warface Warface
OPERASYON ÇERNOBİL
Warface Sosyal Medya Kanalları
Kategori: Hizmet

Warface Sosyal Medya Kanalları

08 ŞUB 2018 14:50 +03

Warface olarak odak noktamız her zaman oyuncularımız ve onların oyundan memnuniyeti oldu ve tabii bu şekilde de devam edecek. Oyuncularımız ile iletişim halinde olmak, onlardan olumlu olumsuz geri dönüşler alabilmek ve diledikleri zaman bize ulaşabilmeleri; bizim için çok önemli ve biliyoruz ki Warface'in en büyük artılarından biri. Bütün bu iletişimin merkezinde ise sosyal medya kanallarımız yer alıyor.

Warface hakkındaki tüm gelişmeleri, ödüllü yarışmaları, kod paylaşımlarını, özgün Warface içeriklerini ve çok daha fazlasını en hızlı şekilde takip edebilmek adına sizleri de sosyal medya kanallarımızı takip etmeye davet ediyoruz. Ayrıca oyun içerisinde yaşadığınız teknik sorunlar ya da şikayetlerinizi iletmek için Kayako destek kanalımızdan bize ulaşabileceğinizi de unutmayın. Bütün bu kanallarımızın linkleri aşağıda sizleri bekliyor. Üzerlerine tıklayıp kanallarımızı takip ettiğiniz taktirde Warface ile ilgili gelişmeleri takip etmek eminiz sizler için çok daha kolay bir hal alacaktır.

2018 yılında tüm sosyal medya kanallarımızda sizler için çok daha fazla aktif olacağımızı, ödüllü yarışmalar, kod paylaşımı vb. etkinliklerimizin de daha fazla olacağını söylemek isteriz.
Herkese İyi Oyunlar!

SOSYAL MEDYA KANALLARIMIZ
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
YOUTUBE
TWITCH
KAYAKO


Detaylar için: forum.

prefetch prefetch prefetch prefetch prefetch