Warface Warface
OPERASYON ÇERNOBİL
Warface Türkiye Operasyonu Hakkında Önemli Duyuru
Kategori: Önemli

Warface Türkiye Operasyonu Hakkında Önemli Duyuru

06 ŞUB 2019 13:12 +03

Muhteşem hayranlarımız ve oyuncularımıza! Geçen 6 yıl boyunca, sizlerle birlikte büyümekten oldukça keyif aldık ve şimdi, global Warface ile birleşiyoruz. Bu ise daha fazla ve çeşitli oyuncu ile oynama ayrıcalığına ve çok daha fazlasına sahip olacağınız anlamına geliyor. Süreci mümkün olan en pürüzsüz şekilde gerçekleştirmek için My.com ile elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Lütfen konuyla ilgili olarak gelecek güncellemeleri takip edin.

Aşağıda global birleşme ile ilgili yol haritasını inceleyebilirsiniz:

● Şu anda kullanmakta olduğunuz Türkiye sunucuları kapatılacaktır. Bu işlem hemen gerçekleşmeyecek ve sizlere gerekli zaman verilecektir.(Türkiye Sunucusu 15 Şubat tarihinde kapanacaktır.)

● Tüm oyuncuları My.com'a davet ediyoruz ve 19 Şubat sonrasında My.com tarafından hepinize birçok bonus verileceğini belirtmek isteriz. Bu bonuslar tecrübe kazanma, oyun içi eşyalar, Warface Dolarları ve daha birçoğunu içerecektir!

Tüm aşamaları tamamlayan oyuncuların elde edeceği bonuslar aşağıdaki gibidir;

▪ Direkt Olarak 30. Seviye Erişimi

▪ 50.000 Warface Parası

▪ 14 Günlük Mega VIP

▪ Kilidi Açılmış Birçok Cephanelik Silah

● GFACE başlatıcısında çıkacak geçiş aşamalarını kabul etmeyen oyuncular bonuslardan faydalanamayacaktır. Geçiş aşamalarını kabul eden oyuncuların ise sonrasında Warface Türkiye'de kullandığı e-posta ile My.com'da yeni bir hesap açmaları gerekmektedir. Tüm bu işlemleri yapan ve My.com Warface sunucularına giriş yapan oyuncuların hesaplarına yukarıdaki içerikler 19 Şubat tarihi itibari ile My.com tarafından yüklenecektir.

● Sadece bu duyurudan önce oluşturulmuş hesaplar bonuslara ve bu süreçte eklenebilecek birçok şeye hak kazanacaktır. Transfer işlemleri için son tarih ise 22 ŞubatBu konudaki sabrınız, bağlılığınız ve anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz. Bu konuda sorularınız ve endişeleriniz olabilir, onları bu bağlantıdan iletmeniz durumunda, gereken yardım sağlanacaktır. Lütfen aklınızdan çıkarmayın, tüm kararlarımızın merkezinde, oyuncularımız için yürütülen operasyonlarımız bulunmaktadır. Bizler için siz, her şeyden önce gelmektesiniz ve sizlere saygımız sonsuzdur!

Detaylar için: forum.

prefetch prefetch prefetch prefetch prefetch